KONST / Litografier / Färglitografi 13898046
nr 1389 8046
Stephen Clark
(f. 1953), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 6/360, skepp. Motivet: 67x43cm, yttermått inklusive ram: 88x63cm
Stephen Clark, svensk målare född i Stockholm 1953.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 5 april 2021
kl 18:06:29
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)